UBFQQO

Secció de Química Orgànica

Departament de Química Inorgànica i Orgànica

Membres permanents del grup

Dr. Jaume Farràs Soler

Professor Titular

Dr. Paul Lloyd-Williams

Professor Titular

Dr. Ernesto Nicolàs Galindo

Professor Titular

Estudiants i col·laboradors

Postdocs

Dr. Francisco Javier Quijada Saldaña (Espanya, 2012)

Dra. Antonia Ma. Souza (Brasil, 2011)

Dra. Garance Broustal (França 2005)

Dr. Jérémie Boyer (França, 2005-2006)

Dr. Yves Allenbach (Suiza, 2004)

Estudiants de Doctorat

Víctor Maestre Martín (inici 2022)

Marc Reina Aibar (inici 2020)

Víctor Cuesta Turienzo (inici 2020)

Jesús García Chica (inici 2019)

Carolina Teruel Sánchez (inici 2019)

Roberto Gómez García (inici 2018)

Rosa Diego Creixenti (2022)

Macarena Durán Corbera (2021)

Hèctor Torralvo Martín (inici 2017)

Macarena Durán Corbera (inici 2017)

Cristina Cuscó Marigó (inici 2014)

Dr. Andrea Mancinelli (2017)

Dra. Roser Tolrà Rovira (2017)

Dra. Blanca López Brallobre (2016)

Dr. David Santos Álvarez (2015)

Dra. Carolina Torres García (2015)

Dr. Aleix Rodriguez Ramírez (2014)

Dr. Javier Velasco Turbau (2012)

Dr. Kamil Makowski (2012)

Dra. Carolina Sánchez Zarzalejo (2010)

Dra. Mar Vicente Quiroga (2009)

Dra. Marta Amador Palomar (2007)

Dr. Yohan Georges (2007)

Dra. Mireia Gómez Piqueras (2007)

Dra. Olga Gorchs Capa (2007)

Dr. Jordi Ortiz Gil (2006)

Dra. Núria Bayó Puxan (2006)

Dra. Marta López Otero (2000)

Dra. Carme Serra Comas (1999)

Dr. Jordi Bach Tañá (1997)

Dr. Ramon Berenguer Maimó (1995)

Projectes d'Indústria

Víctor Maestre Martín (inici 2021)

Stuart Christopher David Kennington (2021)

Javier González Díaz (2021)

Sandra Llamas Rizo (2021)

Víctor Cuesta Turienzo (2020)

Amando Suriñach Ros (2019)

Carolina Teruel Sánchez (2019)

Jordi Vila Vadr&iavute; (2016)

Rosa Diego Creixenti (2016)

Hèctor Torralvo Martín (inici 2017)

Macarena Durá Corbera (inici 2017)

Blanca López Brallobre (2013-2016)

Roser Tolrà Rovira (2014-2017)

Nerea Mercadal Baila (2014)

Miquel Pellicena Zanón (2014)

Anna Obiol Padró (2012)

Carolina Sánchez Zarzalejo (2011)

Raquel Segura Morales (2009)

Joan Gallardo Donaire (2009)

Javier Velasco Turbau (inici 2009)

Estudiants de Màster

Luis Ramon Rodríguez Javier (2022)

Roger Casadellà Bové (2022)

Javier González Díaz (2022)

Neus Santiago Domínguez (2022)

Víctor Maestre Martín (2021)

Marcos Álvarez Crespo (2021)

Anna de Juan Cavaller (2021)

Emma Peregrín García (2021)

Amin Boulahfa Lamdaghri (2020)

Oriol Clop Ponsa (2020)

Mikel Tellechea Ancizar (2020)

Aída López Espinar (2020)

Martí Gispert Cama (2019)

Aleix González Díez (2019)

Carolina Porcar Tauste (2019)

Aaron Sánchez Ruizperez (2019)

Raquel Cardoso Herrera (2018)

Júlia García Gros (2018)

Roberto Gómez García (2018)

Cora Hilera Claver (2018)

Pedro Jesús Tortajada Palmero (2018)

Mariona Vicenç Romaguera (2018)

Josep Rullo Tubau (2017)

Óscar Benito Pérez (2017)

Marc Palà Sánchez (2017)

Alba Serrano Valverde (2017)

Carolina Teruel Sánchez (2016)

Rosa Diego de Creixenti (2016)

Jordi Vila Vadrí (2016)

Héctor Torralvo Martín (2016)

Marta Martínez-Feduchi Belmonte (2015)

Carlos Eduardo García Vélez (2015)

Ester Iniesta Beteta (2015)

Macarena Duran Corbera (2015)

Ruth Centelles López (2015)

María del Mar Coidina Francès (2014)

Anna Sadurní Parera (2014)

Cristina Fuster Juncà (2014)

Marta Font Felip (2013)

Nerea Mercadal Baila (2013)

Andrea Lamela (2012)

Haizea Etxabe de Domingo (2012)

Eduard Massot Márquez (2012)

Carla Alamillo Ferrer (2012)

Imma Farràs Torres (2011)

Aleix Rodríguez Ramírez (2011)

Carlos Heras Paniagua (2010)

Guillermo Marina Núñez (2010)

Blanca López Barallobre (2010)

David Sántos Álvarez (2010)

David Paredes Fortuny (2010)

Juan Gallardo Donaire (2009)

Raquel Segura (2009)

Miquel Pellicena Zanón (2008)

Miguel A. Contreras (2008)

Javier Velasco Turbau (2008)

Kamil Makowski (2007)

Mar Vicente Quiroga(2007)

Marta López Alcañiz (2007)

Simeón Ruiz Martí (2007)

Carles Quintana Pardina (2007)

Estudiants Erasmus

Kirstie Gray (Escòcia, 2022)

Dominika Daremiak (Anglaterra, 2021)

Sabrina Timperi (Itàlia, 2020)

Yannick Tulaseket (Holanda, 2019-2020)

Nicolás Montesdeoca (Ecuador, 2019)

Giulio Lucarelli (Itàlia, 2019)

Eugenio Basile (Itàlia, 2018-2019)

Isadora Diakogiannaki (Grècia, 2019)

Daniel Keogh (Irlanda, 2018)

Sile Ni Chofaigh Byrne (Irlanda, 2018)

Wouter Bierens (Holanda, 2017)

Ann-Katrin Seitz (Alemanya, 2017)

Aya Kadjo (França, 2017)

Karen Marie Delabie (Bélgica, 2017)

Willem Aarts (Holanda, 2016)

Anouchka Chanussot (França, 2016)

Laura Greder (Portugal, 2016)

Jedrzej Gozdzik (Anglaterra, 2015)

Camélia El Yamani (França, 2014)

Ana Rita Acurcio (Portugal, 2012)

Rishen Vithilingum (França, 2012)

Justine Baude (França, 2012)

Eglé Slaninaite (Lituània, 2012)

Aurelia Reumesy (França, 2011)

Ana Teresa da Cruz Garadanchão Alves (Portugal, 2010)

Raquel Sofia da Cruz Barros (Portugal, 2008)

Miguel Hipólito dos Santos (Portugal, 2007)

Aleksandra Uszok (Polònia, 2007)

Estudiants Leonardo da Vinci

Elvira Santangelo (Itàlia, 2013-2004)

Ana Teresa da Cruz Garadanchão Alves (Portugal, 2010)

Altres Estudiants Estranjers

Alejandra Ramírez Villalva (Mèxic, 2017)